INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

INRI ROAD Křesťanská studentská organizace

Přihlášení
E-mail:
Heslo:
Reportáž ze společné studentské bohoslužby
Pro všechny
29.11.2017 22:35Jana Pletkova

Reportáž ze společné studentské bohoslužby

Každý druhý týden v měsíci se v Ostravě koná studentská bohoslužba a ani tento měsíc nebyl výjimkou. Tato studentská bohoslužba byla originální tím, že byla SPOLEČNÁ. Dorazili účastníci, kteří dochází na studentské bohoslužby do Brna nebo Olomouce (ostatní města žel nemohla přijet).

Na začátku se představili zástupci INRIroad z jednotlivých měst a pozvali nás na svoje aktivity.

Je krásné se otočit a vidět, že sál je skoro plný a zpěv slyšíte až na chodbu.

Prožili jsme úžasné zamyšlení a chvíle. Mohli jsme se oprostit od problémů, které prožíváme, a poslouchat mluvené slovo, které se soustředilo pouze na Boha. Tématem naší studentské bohoslužby bylo: JSI LEPŠÍ NEŽ VRAH?, kterým nás provedl Jan Fürst. Položme si otázku, co je pro nás nejhorší čin a jak bychom ho potrestali? Odpověděl/a jsi? A co ty? Nikdy jsi nepodváděl/a? Nikdy jsi nikomu nepodrazil/a nohy? Nikdy jsi nic neukradl/a? Který čin je horší než vražda? Ten, který Pán Bůh není schopen zvrátit. Jedna z mnoha úžasných vlastností Boha je, že ať jsi udělal cokoli, On tě nikdy nesrovná s vrahem nebo se zlodějem. On se neptá, jestli jsi lepší. Postaví tě vedle sebe, aby ti projevil svůj zájem o tebe, svou pozornost, svou milost a svou lásku, a ty poznáš, že očekává, abys žil/a autentický život s Ním.

Žijme autentický život s Ním!!!!!

Martina Jiříčková

Společná bohoslužba INRIroad

Ilustrační foto
(žel, všechny ostatní fotky se smazaly, účastníkům se velice omlouváme)

Plánované akce

  • V příštích 14 dnech se nic nekoná
Zobrazit kalendář
Studentský kazatel Josef Dvořák +420 776 254 595

Najdete nás na Facebooku

Církev adventistů sedmého dne ADRA Railtour Za obzorem Youth for Jesus Adventist-laymen's services and industries AW Rádio Církev adventistů sedmého dne Česká republika Přišel zemřel zvítězil HopeTV Adventist World BibleTV Mládež.net Církev adventistů sedmého dne Slovensko
Page generated in 0.3466 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál